ACI KAYBIMIZ OĞUZ KÖK

Derin bir üzüntü içindeyiz…
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personeli, İTÜ Denizcilik Güverte Bölümü mezunu kaptan Oğuz Kök, İstanbul Boğazı güney girişinde kılavuzluk hizmeti verilecek gemiye transfer sırasında denize düşerek hayatını kaybetti.
Denizlerin kahramanlarından birini kaybetmenin acısıyla yüreklerimiz burkuldu. Oğuz Kök, denizcilik camiasına katkılarıyla ve mesleki başarılarıyla hatırlanacak olan bir isim.
Başta ailesi olmak üzere, tüm Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personeline, sevdiklerine ve meslektaşlarına başsağlığı ve sabır dileriz.

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın