TÜRKİYE DENİZCİLER SENDİKASI YARDIM KAMYONU DEPREM BÖLGESİNE ULAŞTI

Ülkemizi derinden yaralayan Kahramanmaraş merkezli 10 şehrimizde meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımıza yardım eli uzatmak amacıyla hazırladığımız yardım kamyonumuz, 5 Mayıs 2023 tarihinde Hatay’a ulaştı.

Yardımların bölgeye ulaşmasında ve dağıtımında Genel Mali Sekreterimiz Hakan Papaker ve Genel Eğitim Sekreterimiz Sinan Günaydın rol aldı.

Yardımlaşma ve dayanışma adına Genel Merkezimizin katkılarıyla bölgeye su, kişisel temizlik malzemeleri, kadın hijyen malzemeleri, erzak kolisi vb. gibi bölgenin ihtiyaçlarına yönelik malzemeler gönderildi ve depremzede vatandaşlarımıza market hediye kartları dağıtıldı.

Deprem felaketinde hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Dayanışmanın her zaman yaşatacağı bilinciyle yaralarımızı en kısa süre saracağımıza inanıyoruz.

 

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın