MISIR’DAN İSTANBUL’A GELEN KARGO GEMİSİ RAPTOR, MİDİLLİ AÇIKLARINDA BATTI

Mısır’dan İstanbul’a tuz taşıyan Raptor Adlı Kargo Gemisi, kuvvetli fırtına ve dev dalgaların etkisiyle su alarak battı. Yunan Sahil Güvenlik ekipleri, olay yerine ulaşarak gemiden bir denizciyi kurtardı.
Yetkililer, felaketin ardındaki sebepleri kuvvetli fırtına ve dev dalgalar olarak açıkladı. 2 Suriyeli, 4 Hintli ve 8 Mısırlı mürettebatın bulunduğu gemiyle ilgili kurtarma çalışmaları devam ediyor.
Kayıp olan mürettebat arkadaşlarımıza umut ve dualarımızı gönderiyor, hayatta kalan denizcimize acil şifalar diliyoruz. Denizcilik camiası olarak üzgünüz.

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın