KIYEMKABAD SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ

Kıyı Emniyeti Kaptan ve Başmühendisleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Dede ve Yönetim Kurulu üyeleri, sendikamızı desteklemek amacıyla Genel Merkez Yönetimine plaket takdim etmek üzere ziyarette bulundular. Derneğin sendika çalışmalarımıza gösterdiği ilgi ve destek, sektörümüzdeki dayanışmayı daha da güçlendirecektir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın