İZDENİZ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİNDE ÜCRET ZAMMI KONUSUNDA ANLAŞMA SAĞLANAMADI


İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZDENİZ A.Ş ile Ocak ayında başlayan 11. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde ücret zammı konusunda anlaşma sağlanamamıştır. 


Şehir Hatları Şube Başkanı Tuncay YENİAY İzmir’de konuya ilişkin basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasına TÜRK-İŞ Ege bölgesi, TÜRK-İŞ’e bağlı sendikalar, üyeler ve basın katıldı. TÜRK-İŞ Ege Bölgesi Temsilcisi Hayrettin ÇAKMAK söz alarak İZDENİZ A.Ş çalışanlarına destek açıklamasında bulundu.

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın