ARKAS HOLDİNG AŞ’DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ve ARKAS Holding AŞ. adına TAİS (Türk Armatörleri İşverenler Sendikası) arasında, örgütlü olduğumuz gemiler için 01.01.2023-31.12.2024 tarihlerini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi, 11.07.2023 tarihinde Genel Başkanımız İrfan METE ve TAİS Başkanı Ali İbrahim Kontaytekin’in katılımlarıyla imzalanmıştır. Toplu İş Sözleşmesi sürecinde emeği geçen herkese içtenlikle teşekkür eder, sözleşmemizin üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın