DOĞUŞ TURGUTREİS MARİNA İŞLETMECİLİĞİ İLE TİS İMZALANDI

Sendikamız ile Doğuş Turgutreis Marina İşletmeciliği Turizm ve Ticaret A.Ş. arasında 01.01.2024-31.12.2024 tarihlerini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Yapılan imza törenine Genel Başkanımız İrfan METE, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Necdet Öksüz, Toplu Sözleşme Uzmanımız Cansu Altınkaya ile sendikamız ve Doğuş Turgutreis Marina İşletmeciliği temsilcileri katıldı. Toplu İş Sözleşmesi sürecinde emeği geçen herkese teşekkür eder, sözleşmemizin üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın