PREVEZE DENİZ ZAFERİ’NİN 485. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!

Preveze Deniz Zaferi, Barbaros Hayrettin Paşa komutasındaki Osmanlı Donanması’nın Akdeniz’in Türk Gölü haline gelmesini sağlayan en önemli deniz zaferidir.
Geçmişi parlak zaferlerle dolu bir tarih ve köklü bir geleneğin mirasçısı olan Türk Deniz Kuvvetlerimiz, ulusal ve uluslararası sularda kendine verilen görevleri üstün gayret ve kararlılıkla yerine getirmektedir.
Preveze Deniz Zaferi ‘nin 485. yıldönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü kutlu olsun!

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın