24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, başöğretmenlik görevini kabul ettiği bu anlamlı günde, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz!
1981 yılından bu yana, ülkemizde eğitime ve öğretmene olan saygının bir ifadesi olarak kutlanan bu özel günde, emekleri ve sevgileri için öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, başöğretmenlik görevini kabul ettiği bu anlamlı günde, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz!
1981 yılından bu yana, ülkemizde eğitime ve öğretmene olan saygının bir ifadesi olarak kutlanan bu özel günde, emekleri ve sevgileri için öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Diğer haberler

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI”

ŞUBAT 2024 – “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI” TÜRK-İŞ’in, çalışanların geçim koşullarını yansıtan ve (1987’den bu yana her ay) düzenli olarak yapılan ancak Ocak 2022 tarihinden itibaren beslenme kalıbı içindeki besin türlerinin ağırlığı bilimsel görüş doğrultusunda yenilenen (dengeli beslenmek için yetişkinlerin ve çocukların gereksinimini göz önüne alan) bağımsız araştırmasına göre Şubat,

Geçmiş olsun Elazığ

Elazığ’ın Alacakaya bölgesinde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağ salim kurtarılmasını diliyoruz. Göçükten etkilenen tüm maden işçilerine, ailelerine ve tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Bize Ulaşın